Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/14114/virtual/www/domains/kamlevne.cz/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/14114/virtual/www/domains/kamlevne.cz/wp-content/plugins/newsletter-by-supsystic/modules/supsystic_promo/mod.php on line 474
Francie, to není jen Paříž. Pět částí Francie, které si nemůžete nechat ujít! | Cestuj levně za Exotikou - KamLevně.cz
Kam na dovolenou

Francie, to není jen Paříž. Pět částí Francie, které si nemůžete nechat ujít!

Když myslíte na Francii, myslíte na Paříž, ale Francie není jenom Paříž, je to úžasně krásná země, která nabízí vše, co si jen dovedete představit. Takže dnes vás chci informovat o deseti krásných místech, která jsou k vidění ve Francii.

Annecy

Město, nacházející se těsně pod Alpami, vypadá, že je z pohádky. Takové místo, o kterém se nám zdá. Je to malé, malebné francouzské město s velkým jezerem a Alpami v pozadí. Je tu řeka protékající městem se starou hradní věznicí ve středu. Je to opravdu nádherné místo.

annecy-907155_1920

Provence

Provence se nachází v jižní Francii. V myšlence na Provence se nám jistě vybaví pole s levandulí a kamenné uličky lemující obchody a restaurace. Je to tu krásné, teplé francouzské slunce a spousta historie.

lavender-894919_1920

Údolí Loiry

Je to známé pro své vinice, pole, které lemují řeku Loire a zámky na Loiře. Toto místo určitě stojí za návštěvu.

chambord-887696_1920

Versailles

Místo, kde králové žili od doby Ludvíka XIV. Architektura je neuvěřitelná, všude jde cítit velkolepost tohoto místa s velice zajímavou historií.

Lyon

I když existuje mnoho dalších krásných míst k vidění ve Francii, musela jsem Lyon umístit na tento seznam. Lyon každý rok hostí „Fête des Lumières“, což je úžasný festival světla, který se koná v celém městě. Samozřejmě tady také můžete navštívit nějaké historické památky, včetně římských ruin a obrovské katedrály na kopci s výhledem na celé město.

To Top