Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/14114/virtual/www/domains/kamlevne.cz/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/14114/virtual/www/domains/kamlevne.cz/wp-content/plugins/newsletter-by-supsystic/modules/supsystic_promo/mod.php on line 474
Zpáteční letenky na jarní Krétu jen za 1330 Kč | Cestuj levně za Exotikou - KamLevně.cz
Levné letenky

Zpáteční letenky na jarní Krétu jen za 1330 Kč

Let – skvělý termín vycházející tak akorát na týden

So 9.4. Katowice – Chania

So 16.4. Chania – Katowice

Detailní informace o letu zde

Doprava na letiště

Velkou výhodou je, že nově se můžete autobusem nechat přivést přímo na letiště Katowice, detail spojení zde.

Kréta v dubnu?

Ideální pro turistiku, cyklistiku a další sportovní aktivity, které můžete v tuto dobu na krásné Krétě provozovat, aniž byste si uhnali úpal či úžeh. Můžete se ale klidně slunit na nádherných téměř liduprázdných pláží a prohřát své tělo po studené zimě. V tuto dobu je na Krétě jen minimum srážek a teploty se pohybují kolem 20 °C ve stínu. Kréta má skvělou polohu, takže již v této době si můžete užívat krásného počasí, zatímco u nás bývá zpravidla pravé aprílové.

beach-1096138_1920

Chania

Malebné město Chania patří díky benátským domům k nejkrásnějším městěstečk z celé Kréty s bohatou historií, krásnou benátskou architekturou a přátelskou atmosférou. Nedaleko se nachází také městečko Rethymno s krásným benátským přístavem. Z města Chania můžete podniknout ty nejatraktivnější výlety, které si spousta návštěvníků Kréty nechá ujít, pokud letí na letiště u města Iraklion a ubytuje se v jeho blízkosti. Navíc si můžete půjčit auto a procestovat celý ostrov.

crete-493617_1920 (1)

Ubytování

Duben na Krétě nepatří k hlavní sezoně a proto si můžete vybrat ubytování za mnohem příznivější cenu. Jednoduché, ale velmi příznivě hodnocené ubytování přímo u moře a v těsné blízkosti města Chania Vás vyjde již na 7955Kč na 7 nocí pro dvě osoby. Ubytovat se takto můžete například v hotelu Reneiris, kde je za tuto cenu zahrnuta i snídaně. Velmi výhodně lze se lze ale ubytovat i v luxusním 4hvězdičkovém hotelu. Nabídka ubytování ve městě Chania a okolí zde.

balos-lagoon-506020_1920

To Top