Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/14114/virtual/www/domains/kamlevne.cz/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/14114/virtual/www/domains/kamlevne.cz/wp-content/plugins/newsletter-by-supsystic/modules/supsystic_promo/mod.php on line 474
Plánujete letos dovolenou levně? Tak už neváhejte! | Cestuj levně za Exotikou - KamLevně.cz
Kam na dovolenou

Plánujete letos dovolenou levně? Tak už neváhejte!

Cestování je v dnešní době už vlastně samozřejmostí a velkou zálibou minimálně pro mladé lidí a lidi středního věku. Dnes není problém procestovat Evropu za pár dní autobusem, vlakem nebo letecky. A zbytek světa vlastně taky ne. Každý den jsou na internetu dostupné slevy, ať už na jízdenky, letenky, hotely nebo celé kompletní zájezdy. Při plánování levné dovolené jde ale v neposlední řadě také o Vaše finanční možnosti. Pokud finance neřešíte a zároveň nejste velký dobrodruh, zvolíte si pravděpodobně nejpohodlnější dopravu do dané destinace a možná si i koupíte kompletní zájezd se vším všudy včetně služeb, které si můžete připlatit. Využijete všeho po čem toužíte a kdy se Vám zamane. Pokud ale prostředky nazbyt nemáte, určitě hledáte možnosti, jak na dovolené ušetřit. Nemyslí se tím, jak se připravit o pěkná místa nebo zážitky, ale ideálně o to, jak zažít vše co jste si vysnili nebo naplánovali, ale bez zbytečných výdajů. Nabízí se dva způsoby. Jedním je využívat slev, které jsou dostupné na poslední chvíli.

U těch ale musíte mít jistotu, že v následujících dnech můžete kdykoli na dovolenou odcestovat. Nejste tedy závislí na šéfovi, který se špatně vyspí a dovolenou Vám prostě ve chvíli kdy potřebujete nedá, a nebo si dovolenou naplánujete i několik měsíců dopředu. Zjistíte si kam přesně chcete cestovat a co tam chcete vidět. Pak si podle plánu cesty můžete přes internet zamluvit ubytování. Velmi často je dobré najít si třeba naše krajany, kteří se v daném místě zabydleli a poskytují pronájem pokojů a třeba i průvodcovské služby, nebo Vám alespoň poradí na čem kde ušetřit a čeho můžete v daném místě využít. Protože řekněme si rovnou, člověk který na daném místě žije je stokrát užitečnější, než jakýkoli kapesní průvodce.

Prioritou pro Vás však určitě bude sehnat levné jízdenky a hlavně letenky. U letenek v mnoha případech platí pravidlo, čím dříve je kupujete, tím jsou levnější. A logicky letenka je v mnoha případech tím největším nákladem na celé vaší dovolené. Takže se skutečně vyplatí výběr provést i několik měsíců dopředu. Zároveň je fajn pro rady na cestu využít internetových stránek a diskuzí, ve kterých si cestovatelé sdělují zkušenosti a typy na cesty. A pokud zrovna nemáte s kým se na dovolenou vydat, můžete tam i parťáka najít. Chce to jen nic nepodcenit a poctivě si cestu naplánovat. Věřte, že se Vám to vyplatí.

beach-420173_1920

To Top