Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/14114/virtual/www/domains/kamlevne.cz/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/14114/virtual/www/domains/kamlevne.cz/wp-content/plugins/newsletter-by-supsystic/modules/supsystic_promo/mod.php on line 474
Pohodová relaxace v Luhačovicích. Nezapomenutelné zážitky na prodej. | Cestuj levně za Exotikou - KamLevně.cz
Kam na dovolenou

Pohodová relaxace v Luhačovicích. Nezapomenutelné zážitky na prodej.

Jste neustále zavaleni prací a povinnostmi? Už nevíte kudy kam a všudy přítomný stres vás ohrožuje na zdraví? Pak byste se měli zamyslet a začít odpočívat. Je jasné, že asi nedáte výpověď v práci ze dne na den a ani dětem nemůžete říct, maminka potřebuje klid, uvař si oběd sám. Ale měli byste se naučit najít si na sebe chvilku čas a nechat vaše myšlenky volně plynout. Máte příležitost navštěvovat například kurzy jógy nebo chodit na meditativní sezení. Někdy jenom stačí občas zajít s kamarádkou na kávu či na koncert vaší oblíbené kapely.

Pokud ale chcete do relaxování zapojit i vaši drahou polovičku, chtělo by to něco trochu jiného. Svěřte děti prarodičům a vyrazte do světa. Co si například vyjet na pohodový víkend, případně vyrazit i celý týden, který vám dokáže nabídnout kvalitní wellness hotel? Nemusí jít o žádný luxus za drahé peníze. Určitě potkáte na internetu i nabídky za rozumné částky, které vás potěší na duši i na těle. Konečně nebudete muset vařit, uklízet, nic zařizovat. Čeká se od vás, že budete jenom odpočívat. Můžete trávit čas v bazénu, ve whirlpoolu, zajít si na kosmetiku nebo na pedikúru.

04383-800x533-quality-95

Právě teď je čas načerpat novou energii, kterou budete jistě potřebovat pro nadcházející svátky. Podzimní sluníčko vás láká ven. Brodit se spadaným listím a kochat se barevnou duhou všude kolem.

Hotelové komplexy dnes nabízí širokou škálu svých služeb, které mají takzvaně „pod jednou střechou“. Navíc příjemná recepční vám hned při příjezdu vše ukáže, abyste tady nebloudili. Pokud si zvolíte stravování ve variantě polopenze, čekejte různorodou nabídku snídaní a teplou večeři, kdy máte možnost vybrat si ze tří variant pokrmů. Většina wellness hotelů celodenně disponuje vlastní restauraci a až do pozdních večerních hodin i barem. V rámci pobytu máte k dispozici také celodenní vstup do bazénu, někdy i sauny, kde se osvěžíte a vypotíte ze sebe vše negativní, co jste si přivezli.

Záleží také na vašich časových možnostech. Zvolte si pobyt na víkend nebo i na celý týden, kde je cena velmi výhodná. Navíc si více odpočinete. Nechte se hýčkat širokou škálou procedur, ty se dají i přiobjednat. Zkuste například thajské masáže, dokonale uvolní ztuhlé svaly a všechna nervová zakončení. Naordinovat si můžete také hřejivý zábal či koupel s různými přísadami.

Navíc je ve většině komplexů k zapůjčení župan a pantofle. Wi-Fi a parkování je většinou už v ceně balíčku. Jako bonus nabízí většina hotelů pobytové slevy v rámci mimosezóny, zvýhodnění se pohybují okolo 10-20%.

Proto neváhejte a hned si udělejte rezervaci.

Luhacovice,Czech Republic 19.08.11 - Hotel Augustiansky Dum / Photo by Jan Prerovsky / tel.: +420 608 227 561 / www.janprerovsky.com

To Top