Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/14114/virtual/www/domains/kamlevne.cz/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/14114/virtual/www/domains/kamlevne.cz/wp-content/plugins/newsletter-by-supsystic/modules/supsystic_promo/mod.php on line 474
Jak se vám může rychlá půjčka hodit na dovolené? | Cestuj levně za Exotikou - KamLevně.cz
Eurovíkendy

Jak se vám může rychlá půjčka hodit na dovolené?

Pokud právě podrobně plánujete dovolenou, neměli byste zapomínat na význam finanční rezervy. Ať už se chystáte do zahraničí, nebo zůstanete v České republice, měli byste mít s sebou více peněz, než kolik se chystáte utratit. Proč? Protože se vám mohou přihodit nenadálé okolnosti, které budete muset okamžitě vyřešit. V takových případech se jeví jako skvělá pomoc rychlá půjčka. Měli byste si ji sjednat ještě před odjezdem – nemusíte se přitom přeplatit ani o korunu.

Kdy vám rychlá půjčka pomůže?

Bez ohledu na to, zda je vaší vysněnou destinací některé z evropských přímořských letovisek, vzdálenější exotika, nebo vyhlášená oblast na druhé straně republiky, připravte se na nečekané události. Během dovolené se můžete potýkat s porouchaným automobilem, krádeží peněženky, úrazem a dalšími nepříjemnostmi. Může vás zachránit cestovní pojištění, ale v určitých případech se neobejdete bez hotovosti.

V praxi vám mohou přijít vhod peníze navíc i z jiných důvodů. Třeba když narazíte na skvělou věc za neodolatelnou cenu. Pak je finanční rezerva v podobě rychlé půjčky k nezaplacení.

Jak na to?

Prvním krokem je vyhledání vhodného poskytovatele, který nabízí rychlé SMS půjčky – tzv. první zdarma. K prověřeným společnostem patří například Via SMS. Noví klienti mají po registraci přístup až k 8000 Kč na dobu 30 dní, a to bez jakýchkoliv poplatků či úroků.

O půjčku lze zažádat online a v případě kladného posouzení vám poskytovatel neprodleně pošle požadovanou částku přímo na váš účet. Rychlost připsání závisí na vaší bance.

Na co si dát pozor?

Půjčky online jako rezerva na dovolenou jsou dobrou volbou pouze za předpokladu, že vám nebude činit problém ji splatit. Zároveň si důkladně prověřte společnost, u které o půjčku požádáte – mělo by se jednat o certifikovaného poskytovatele, jako je výše uvedená Via SMS. Daná společnost je jedním ze zakládajících členů APNÚ (asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů) a dbá na zodpovědný přístup k půjčování.

To Top